Tampere

Nuutisarankatu 35 33900
Tampere +358 40 718 3166
juhani.gronberg@pofinterior.fi

Juhani Grönberg

Toimitusjohtaja

+358 40 718 3166

juhani.gronberg@pofinterior.fi

Saila Yli-Koivisto

Projektikoordinaattori / tilaukset

+358 50 551 3773

saila.yli-koivisto@pofinterior.fi

Sofia Ylihärsilä

Markkinointi

+358 45 636 0563

sofia.yliharsila@pofinterior.fi

Sofia Ala-Ajos

Sisustussuunnittelija

+358 44 317 3727

sofia@pofinterior.fi

Atte Helenius

Sisustussuunnittelija

+358 41 536 6702

atte.helenius@pofinterior.fi

Johanna Suloranta

Sisustussuunnittelija

+358 40 097 2996

johanna.suloranta@pofinterior.fi

Samu Kaipio

Kuvaustuotanto

+358 40 821 7541

samu.kaipio@pofinterior.fi

Ari Saloniemi

Sisustusasentaja

+358 40 576 5110

ari.saloniemi@pofinterior.fi

Ossi Helenius

Sisustusasentaja

+358 50 444 1009

ossi.helenius@pofinterior.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme on 003720771742
Y-tunnuksemme on 2077174-2
Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita Solutions Oy
Operaatorin välitäjätunnus E20450

Sähköpostilaskuosoite pofgroup.FI.P.119818-3@docinbound.com

Paperilaskut

Mikäli verkkolaskujen lähetäminen ei onnistu, pyydämme teitä lähettämään paperiset laskut alla olevaan osoitteeseen:

POF Group Oy
PL 46175
00063 LASKUNET