Tampere

Nuutisarankatu 35 33900
Tampere +358 40 718 3166
juhani.gronberg@pofinterior.fi

Juhani Grönberg

Toimitusjohtaja

+358 40 718 3166

juhani.gronberg@pofinterior.fi

Kati Korpela

Projektikoordinaattori / tilaukset

+358 50 551 3773

kati.korpela@pofinterior.fi

Sofia Ala-Ajos

Sisustussuunnittelija

+358 44 317 3727

sofia.ala-ajos@pofinterior.fi

Atte Helenius

Sisustussuunnittelija

+358 41 536 6702

atte.helenius@pofinterior.fi

Samu Kaipio

Kuvaustuotanto

+358 40 821 7541

samu.kaipio@pofinterior.fi

Ari Salonniemi

Sisustusasentaja

+358 40 576 5110

ari.salonniemi@pofinterior.fi

Ossi Helenius

Sisustusasentaja

+358 50 444 1009

ossi.helenius@pofinterior.fi

Eero Hyppänen

Sisustusasentaja

eero.hyppanen@pofinterior.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteemme on 003720771742
Y-tunnuksemme on 2077174-2
Verkkolaskuoperaattorimme on Maventa

Sähköpostilaskuosoite invoice-20771742@kollektor.fi

Paperilaskut

Mikäli verkkolaskujen lähetäminen ei onnistu, pyydämme teitä lähettämään paperiset laskut alla olevaan osoitteeseen:

POF Group Oy
20771742
PL 100
80020 Kollektor Scan